Správna komunikácia je základom porozumenia medzi ľuďmi. Ak komunikujeme spôsobom, ktorý vyhovuje obom stranám, je komunikácia príjemná.

Ak mám svoj vlastný účet v doTERRA, znamená to, že som vložil svoju dôveru nielen v spoločnosť, ale aj v konzultanta, ktorý mi pomohol s otvorením účtu. Preto mám právo očakávať, že tento konzultant mi vysvetlí základné postupy ako sa prispôsobiť systému doTERRA tak, aby som najvýhodnejšie nakupoval a efektívne sa vzdelával v používaní produktov doTERRA.

Prvým krokom by teda malo byť dohodnutie spôsobu a početnosti komunikácie. Moderné komunikačné nástroje zahŕňajú SMSkovanie, maily, telefonáty, Whatt´s up, Viber, Messenger, pravidelné eventy, či osobné stretnutia, môžete si vybrať. Dôležité je dohodnúť si presný čas a spôsob, ktorý Vám vyhovuje a pripraviť si otázky na „svojho“ konzultanta. Byť konkrétny šetrí čas Vám aj jemu.

Najmä v začiatkoch pôsobenia v doTERRA je pravidelná komunikácia základom spokojnosti nového člena, pretože otázok je na začiatku mnoho. Aby sa zjednodušila početnosť komunikácie a zabezpečila informovanosť v celej skupine TerraMia, vytvorili jej lídri mnohé informačné zdroje, ktoré môže nový člen využívať.

🌱Prvou možnosťou je pridať sa do FB skupiny Terramia a čerpať cez SEARCH (vyhľadávanie) v tejto skupine informácie o používaní olejov. Skupina umožňuje získať informácie v súlade s pevnými pravidlami (je potrebné ich pozorne prečítať) nielen členom Terramia. Ak tam ešte nie si, pridaj sa kedykoľvek a dokážeš si vyhľadať čokoľvek ťa o doTERRA zaujíma
🌱 Možnosť klásť otázky na konkrétne témy umožňuje Olejová izba TerraMia, každý utorok o 10:00 alebo 20:30 (https://zoom.us/j/960468454)
🌱Každý člen TerraMia dostáva každý mesiac newsletter Kabelkové potrebnosti, treba si pozorne skontrolovať priečinok SPAM a REKLAMA, žiaľ niektorým konzultantom to „padá“ tam.
🌱 Všetci majú k dispozícii neustále aktualizovaný Voňavý pomocník a Emočné koliesko (viac info na  https://terramia.sk/aktualne-informacie)
🌱Skvelým zdrojom informácií sú taktiež týždenné webináre Voňavé pondelky vždy o 20:00 na mimoriadne aktuálne a zaujímavé témy (jednoduchým pripojením na link  https://zoom.us/j/608864814 )