Vzdelávanie je nevyhnutným predpokladom správneho používania produktov doTERRA a motiváciou k získavaniu skúseností. Formy vzdelávania členov v TerraMia sú rôznorodé a každý má možnosť si vybrať, čo mu najviac vyhovuje, resp. ich kombinovať.

Jednoduché je nájsť si vzdelávacie videá po zadaní „doTERRA Slovak“ na youtube ako je napríklad TOTO.

Produktové webináre – Voňavé pondelky

Sú realizované každý pondelok o 20:00 prostredníctvom platformy ZOOM a sú dostupné komukoľvek, kto sa prihlási napríklad cez FB skupinu Terramia. Pozvánky na webináre dostávajú pravidelne každý mesiac všetci členovia TerraMia prostredníctvom newslettera Kabelkové potrebnosti. Každý týždeň dostávajú členovia aj mail, v ktorom je uvedená téma webinára a predstavená lektorka, ktorá webinár vedie a link na samotný webinár.

Nie je treba nič inštalovať do počítača, či mobilu, stačí kliknúť na link, uviesť svoje meno a vypočuť si tému. Zároveň má jeden z poslucháčov možnosť vyhrať vzácny olej, ak správne odpovie na otázku a bude vylosovaný. Pre tých, ktorým pondelkový večerný termín nevyhovuje, sú záznamy z Voňavých pondelkov k dispozícii na zhliadnutie na FB skupine TerraMia, do ktorej sa ktokoľvek môže kedykoľvek pridať. Webináre sú prístupné týždeň a následne nahradené ďalšou témou. Každý pondelok o 20:00 sa na webinár môžete pridať TU.

FB skupina TerraMia

Nielen pre členov TerraMia slúži táto uzatvorená skupina, ktorá okrem záznamov webinárov ponúka všetky aktuálne informácie a možnosti, ktoré doTERRA na Slovensku ponúka. Či už sú to aktuálne marketingové akcie, súťaže, darčeky, stretnutia, ale aj aktivity, ktoré organizuje TerraMia. Taktiež sú tam posty recepty, tipy na využívanie olejov a miešanie zmesí. Význam skupiny TerraMia je predovšetkým v distribúcii informácií, preto postovanie je umožnené len administrátorom stránky, aby boli členovia skupiny ušetrení od reklám, dlhých diskusií, či neetických aktivít ohľadne predaja/výmeny produktov v rozpore s doTERRA Policy Manual.  Pri dodržaní pravidiel skupiny majú možnosť čerpať informácie všetci. Ak ešte nie ste v FB TerraMia, požiadajte o členstvo TU.

www.terramia.sk  časť Podpora členov TerraMia

Tento zdroj informácií umožňuje prístup ku kompletnému know-how TerraMia a aktuálnym informáciám z doTERRA. Sú zoradené podľa tém tak, aby užívatelia, zdieľatelia i budovatelia mali jednoduchý prístup ku všetkému, čo je súčasťou obchodného modelu TerraMia. Jednoduchá navigácia a množstvo podporných materiálov zabezpečí, že člen sa dokáže dozvedieť potrebné info ihneď bez potreby čakať na svojho sponzora.

Marketingové materiály, podporné a vzdelávacie nástroje

Veľmi efektívnym zdrojom informácií o doTERRA na Slovensku sú vzdelávacie nástroje, pripravené buď priamo reprezentantmi doTERRA Europe, alebo TerraMia Teamom. Materiály pripravené TerraMia sú nasledovné:

  • Voňavý pomocník (základná informačná navigácia v jazykoch SK, CZ, RUS, HUN, POL)
  • Emočné koliesko (rýchly prehľad o emóciách a olejových riešeniach)
  • Voňavý život pre začiatočníkov (komplexná olejová trieda v kalendárovej väzbe)
  • Kontaktovanie a vzorkovanie (A4 so všetkým potrebným na začiatok)
  • Oracle Essentials (výkladové karty)
  • Pomôcky k aromaterapii (fľaštičky a kvapkátka, taštičky, difuzéry a pod.)
  • Informované fľaše TerraMia
  • Knihy

Všetky je možné zabezpečiť si v Hniezde TerraMia, pri záujme o podmienky kontaktujte info@terramia.sk

Podpora registrátorov/sponzorov = uplinov

Každý človek sa cíti najistejší, pokiaľ je samostatný a nezávislý. Možnosti vzdelávania ponúknuté členom TerraMia umožňujú, aby komunikácia s uplinom nebola jedinou možnosťou. Zdieľanie skúseností na pravidelných offline/online stretnutiach je pochopiteľne skvelým spôsobom ako sa niečo naučiť, avšak spoliehať sa na to, že je uplinovou povinnosťou všetko nového člena naučiť osobne, by bolo nesprávne.