V roku 2008 vznikla v Utahu, USA spoločnosť doTERRA s víziou produkcie esenciálnych olejov najvyššej kvality. Úžasný záujem o jej oleje a 100% prírodné riešenia, ktoré sú bezpečné, účinné a cenovo dostupné umožnil meniť podmienky života v desiatkach krajín celého sveta nielen tam, kde ľudia oleje používajú v domácnostiach, ale aj tam, kde sú čerpané zdroje rastlinného materiálu.

Ak Vás zaujíma 10-ročná história doTERRA, pozrite si toto video.

Esenciálne oleje doTERRA sú 100% prírodné a spĺňajú kritériá najvyššej terapeutickej triedy. Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne látky alebo umelé zložky, ktoré by mohli spôsobiť akékoľvek neželané vedľajšie účinky na ľudské telo. Pri získavaní rastlinného materiálu doTERRA prísne dbá na čistotu pôdy, kde sa rastliny pestujú, na skúsenosti svojich dodávateľov, ktorí si uvedomujú dôležitosť maximálneho využitia potenciálu rastlín a optimálne nastavenie dastilačného procesu, ktorý zabezpečuje zachovanie maxima účinných látok. Pri používaní esenciálnych olejov by mal každý hľadať tie s logom CPTG, ktoré predstavujú certifikovanú čistú testovanú triedu. Práve čistota a kvalita olejov doTERRA je zárukou bezpečného použitia ľuďmi bez vekového obmedzenia.

Ak Vás zaujíma prečo práve doTERRA je top prírodné a bezpečné riešenie, pozrite si toto video.

Konzistentným používaním esenciálnych olejov na mnohých konkrétnych príkladoch je preukázateľne možné veľmi rýchlo pozitívne ovplyvniť úroveň diskomfortu, či bolesti, keďže sú to vysoko účinné substancie. Zároveň to človek dokáže samostatne a okamžite a pri nižších nákladoch za množstvo, ktoré je pre pozitívny účinok potrebné, takže cenová dostupnosť esenciálnych olejov je nepopierateľná.

Ak sa chcete o dozvedieť viac, navštívte Voňavý život pre začiatočnékov TU.