Produkty doTERRA sa dajú získať buď nákupom od konzultanta za maloobchodnú cenu, ktorá je pre všetkých rovnaká alebo otvorením vlastného veľkoobchodného účtu. Výhody však človek získava len keď má vlastný účet. Tento si môže záujemca otvoriť buď ako Konzultant (Wellness Advocate) alebo ako Zákazník (Wholesale Customer). Kedy, koľko a za koľko si nakupuje – je jeho vlastným rozhodnutím, účet je len prostriedkom ako nakupovať najvýhodnejšie.

Výhody pre Konzultanta

  1. Nakupuje esenciálne oleje doTERRA so zľavou 25% – 50%. Účet Konzultanta novému členovi umožňuje, aby hneď od začiatku získal produkty s 25% zľavou z maloobchodnej ceny a ponúka dodatočné výhody. Správnym spôsobom dlhodobého nakupovania je možné „prelacniť“ svoj nákup až o 50%. Chcete vedieť ako ? Obráťte sa na info@terramia.sk, alebo sa informujte Ako nakupovať najvýhodnejšie TU.
  1. Má možnosť získať finančné bonusy od doTERRA na pokrytie svojej mesačnej objednávky. Súčasťou otvorenia vlastného účtu Konzultanta je osobná on-line kancelária, ktorá poskytuje marketingové nástroje zdarma. Ak Vás zaujíma využitie výhod podnikania s doTERRA ako súčasť vetvy TerraMia, ktorá je na Slovensku najdynamickejšou vetvou nezávislých konzultantov, získate cielenú starostlivosť, vrátane 100% podpory a účelných školení. Chcete sa stať súčasťou TerraMia ? Obráťte sa na info@terramia.sk, alebo sa informujte o rozsahu starostlivosti, ktorú môžte získať TU.
  1. Má možnosť získania Pasívneho príjmu. Budovaním vlastnej organizácie získa Konzultant možnosť byť odmenený bonusmi podľa mesačných nákupov členov svojej skupiny. Správnym umiestňovaním nových členov a riadnou starostlivosťou o ich potreby je možné zabezpečiť trvalý a aj pasívny príjem. Chcete mať príjem navyše ? Obráťte sa na info@terramia.sk alebo si otvorte veľkoobchodný účet TU.

Výhody pre Veľkoobchodného zákazníka

V prípade, že sa zaujímate o využívanie produktov doTERRA na osobne použitie a chcete ušetriť peniaze na všetkých Vašich nákupoch, tak účet VO zákazníka je vhodné riešenie pre Vás. Otvorením účtu VO zákazníka získate všetky výhody účtu Konzultanta, okrem možnosti získať finančné bonusy a budovať svoje podnikanie.

Program pre VO zákazníkov  ponúka 25% zľavu z maloobchodných cien všetkých produktov doTERRA.  Účty Zákazníkov majú taktiež vytvorené osobné členské ID číslo, ktoré umožňuje objednávať doTERRA produkty on-line, alebo prostredníctvom zákazníckeho servisu doTERRA. Zákazníci tiež môžu participovať na programe Vernostných odmien (LRP) a získavať kreditné body z nákupu produktov.

Skvelé video o výhodách programu Vernostných odmien nájdete TU.

Svoj účet VO zákazníka môžete kedykoľvek  zmeniť na účet Konzultanta. Vopred však o tomto kroku informujte konzultanta, ktorý je Vaším registrátorom (enrollerom) a pomohol Vám s otvorením účtu v doTERRA, aby Vám poradil, kedy je to pre Vás výhodné.

Máte záujem o účet VO zákazníka ? Pokračujte TU.

Ako člen TerraMia získate prístup k know-how a kompletnej starostlivosti skúsených konzultantov vrátanie všetkých tajomstiev úspechu.