V MLM je výber  správnej spoločnosti to najdôležitejšie! Rozumní hľadajú spoločnosť s víziou, bez dlhu a so stabilným rastom, ktorá sa sústredí na rozvoj veľkoobchodného členstva a nie na maloobchodný predaj produktov. Takouto spoločnosťou je americká doTERRA, ktorá produkuje 100% prírodné esenciálne oleje najvyššej testovanej triedy CPTG. Úžasný záujem o oleje a prírodné riešenia, ktoré sú bezpečné, účinné a cenovo dostupné, umožnil meniť podmienky života ľudí v desiatkach krajín celého sveta, nielen tam, kde ľudia oleje používajú v domácnostiach, ale aj tam odkiaľ sú čerpané zdroje rastlinného materiálu.

My v doTERRA budujeme už niekoľko rokov svoju vetvu TerraMia na pevných podnikateľských princípoch. Budovanie vlastnej vetvy v podstate znamená zdieľanie informácií o skvelých produktoch, pomoc s otváraním veľkoobchodných účtov (registrácia) novým členom a ich následné vzdelávanie. Umiestňovaním nových členov v štruktúre pod seba vzniká konzultantovi vlastná organizácia – sieť, ktorá je základom stabilného podnikania v MLM.

doTERRA je vysoko dôveryhodná spoločnosť, ktorá na trhu úspešne pôsobí už 12 rokov.

Až 85% jej členov sú užívatelia, ktorí nadšenie používajú produkty, kvôli ich kvalite a účinnosti. Títo členovia získavajú produkty doTERRA s 25% zľavou z maloobchodnej ceny. V TerraMia majú možnosť systematického vzdelávania i priamej starostlivosti skúsených konzultantov, takže nikto nezostane sám so svojimi otázkami.

Avšak 15% členov TerraMia vníma aj podnikateľskú príležitosť, ktorá je v doTERRA veľmi široká. Nie sú potrebné žiadne zásoby. Náklady tvorí len hodnota vlastnej objednávky, ktorá sa počíta v bodoch a tvorí tzv. Osobný objem (Personal Volume – PV). Pri schopnosti zdieľať svoje skúsenosti, môžu konzultanti začať zarábať na základe bonusov Kompenzačného plánu. Nemusia predávať produkty, sústreďujú sa na vzdelávanie svojich členov a informovanie o možnostiach ich použitia.

Pri najvyššej kvalite produktov to zabezpečuje, že takmer 65% nákupov, tvoria nákupy opakované. Ľudia si produkty zamilujú natoľko, že bez nich už nechcú existovať, stanú sa skrátka súčasťou ich životného štýlu.

Za svoje zdieľanie konzultanti v TerraMia môžu získať 5 typov bonusov, všetky sú nezávislé jeden od druhého. Sú vzájomne kombinovateľné, takže správnym využívaním možností Kompenzačného plánu sa jednoducho optimalizuje profit z bonusov. Ak Vás zaujímajú provízie/bonusy Kompenzačného plánu doTERRA, kliknite SEM.

Ak Vám tento stručný vhľad do bonusov Kompenzačného plánu nie je pre pochopenie dostatočný, po otvorení vlastného VO účtu vo vetve TerraMia Vám konzultant, ktorý Vám pomohol s otvorením účtu. rád vysvetlí možnosti podnikania detailnejšie.

Obchodný model doTERRA nie je založený na predaji, preto produkty, ktoré člen získa so zľavou nie sú určené pre ďalší predaj. Produkty za MOC pre nečlena doTERRA je možné získať len nákupom cez e-shop člena. Je to určené osobám, ktoré nemajú záujem využívať výhody vlastného veľkoobchodného účtu.